wynajem Ekrany ramowe, wynajem Ekrany rozkładane, wypożyczenia Ekrany rozkładane, wypożyczenia Ekrany ramowe, wynajem ekranów ramowych, wypożyczalnia ekranów ramowych, wynajem ekranów rozkładanych, wypożyczalnie ekranów rozkładanych, wypożyczanie Ekrany ramowe, wypożyczanie Ekrany rozkładane, wypożyczalnia Ekrany rozkładane, wypożyczalnia Ekrany ramowe

ekrany

projekcyjne
Rozmiary:
250 x 250 cm
200 x 200 cm
180 x 180 cm

Wynajem ekranów rozkładanych oraz ekranów ramowych

  Liczba dni wypożyczenia / Cena za dzień (PLN)*
Typ sprzętu123>3
Ekran projekcyjny 180 x 180 cm 90 70 50 napisz do nas
biuro@mmedia.waw.pl
Ekran projekcyjny 200 x 200 cm 110 80 60 napisz do nas
biuro@mmedia.waw.pl
Ekran projekcyjny 250 x 250 cm 140 90 70 napisz do nas
biuro@mmedia.waw.pl

Przy wypożyczeniu większej liczby sprzętu na dłuższy okres czasu, ceny ustalamy indywidualnie - prosimy o kontakt mailowy: biuro@mmedia.waw.pl lub telefoniczny pod nr tel. 22 392 74 41 (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00).

* Podane ceny to ceny netto wyrażone w PLN, do których należy dodać 23% VAT.

Jak złożyć zamówienie?

W celu złożenia zamówienia poprosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@mmedia.waw.pl z następującymi informacjami:

Koszt transportu (dostawa i odbiór sprzętu) wyceniamy indywidualnie w zależności od miejsca dostawy.

Po otrzymaniu zamówienia, przesyłamy Państwu fakturę pro forma. Po dokonaniu płatności, przekazujemy Państwu sprzęt w ustalonym terminie.

Jak złożyć zamówienie przez osobę prywatną?

W przypadku wypożyczenia sprzętu przez osobę prywatną pobieramy kaucję zabezpieczającą.

Wysokość kaucji ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju wypożyczanego sprzętu.

W celu złożenia zamówienia poprosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@mmedia.waw.pl z następującymi informacjami:

Umowę, potwierdzenie wpłaty kaucji oraz paragon przekazujemy Państwu razem z wypożyczanym sprzętem.

Wypożyczalnia - ekrany rozkładane, plazmowe, ramowe

Wybór takiego sprzętu jak ekrany może być problematyczny, szczególnie jeśli nie orientujesz się zbyt dobrze w tego rodzaju rozwiązaniach. Kupno to bardzo zobowiązujący krok, toteż nic dziwnego, że przed takim wydatkiem wiele osób stara się zrobić rzetelny research. Czasem jednak zwyczajnie nie ma na to czasu. Właśnie wtedy warto rozważyć taką opcję jak wypożyczenia - ekrany ramowe oraz inne opcje w ten sposób wzbogacą Twoje wydarzenie, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów na zakup sprzętu.

Jak wygląda wypożyczanie - ekrany ramowe bez tajemnic

Usługa przebiega banalnie prosto. Najpierw wybierasz właściwy wariant. Gdy już wiesz, że dana opcja będzie odpowiednia, zamawiasz produkt. Wynajem ekranów ramowych pozwala szybko zorganizować takie wyposażenie, bez konieczności:

1. straty czasu na poszukiwania;

2. straty pieniędzy na zakup rozwiązania, którego będziesz potrzebować jednorazowo.

Zyskaj dostęp do profesjonalnego sprzętu - nowoczesna technologia na wyciągnięcie Twojej ręki

Dbamy o to, żeby oferowane przez nas warianty były aktualne, wyróżniały się funkcjonalnością i rzeczywiście mogły wspomóc naszych klientów w realizacji ich celów. Poznaj bliżej nasze opcje. W przejrzysty sposób informujemy o wszystkich najważniejszych parametrach, stąd nic Cię nie zaskoczy i otrzymasz dokładnie taki produkt, jaki pierwotnie zamówiłeś

Ekrany ramowe, rozkładane - sprawdzona, godna zaufania wypożyczalnia, z którą współpracowało już wiele podmiotów

Chcesz dowiedzieć się więcej o takiej usłudze jak wynajem ekranów rozkładanych ramowych? Z przyjemnością udzielimy Ci dodatkowych informacji i zadbamy o to, żebyś wiedział, jak dokładnie wygląda usługa. Zachęcamy do sprawdzenia także innych elementów oferty. Wypożyczanie ekranów rozkładanych to tylko jedna z dostępnych opcji. Proponujemy też inne sprzęty takie jak np. laptopy czy nagłośnienie.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Nie musisz wydawać firmowych pieniędzy na sprzęt, który jest Ci potrzebny jednorazowo lub jedynie kilka razy w roku. Zapewniamy wynajem sprzętu wysokiej klasy.
  • Nasz sprzęt pomoże Ci w profesjonalny i ciekawy sposób poprowadzić szkolenie, konferencje, eventy, targi, wystawy, prezentacje i spotkania biznesowe.
złóż zamówienie
Każde zamówienie potwierdzamy e-mailem zwrotnym, aby mieli Państwo pewność, że je otrzymaliśmy.
Jeśli mają państwo pytania dotyczące wypożyczenia sprzętu komputerowego lub multimedialnego (komputery, laptopy, notebooki, ekrany plazmowe i LCD, ekrany ramowe, ekrany rozkładane, plazmy, kamery, nagłośnienie, kolumny, wzmacniacze, mikrofony, projektory, ekrany projekcyjne, skanery, drukarki, DVD i inne) to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Jesteśmy gotowi wypożyczyć, dostarczyć i zainstalować potrzebne Ci urządzenia oraz zapewnić wsparcie techniczne w trakcie
trwania organizowanej przez Twoją firmę imprezy, szkolenia lub konferencji. Sprawdź nasze niskie Ceny i atrakcyjne Promocje.

Wypożyczanie sprzętu komputerowego oferujemy zarówno podmiotom gospodarczym, jak i osobom fizycznym.

W przypadku podmiotów gospodarczych możemy poprosić o przesłanie mailem skanu następujących dokumentów:
NIP, Regon, aktualny odpis z KRS, wpis do ewidencji działalności gospodarczej oraz o wpłacenie kaucji zabezpieczającej w wysokości
wartości rynkowej wypożyczanego sprzętu.

Klient ponosi pełną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt w okresie trwania wypożyczenia.

W przypadku wynajmu sprzętu przez osoby prywatne, wymagane jest wpłacenie kaucji zabezpieczającej w wysokości wartości rynkowej wypożyczanego sprzętu. Po zwrocie sprawnego sprzętu, oddajemy wpłaconą kaucję.

Klient ponosi pełną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt w okresie trwania wypożyczenia.

Skontaktuj się z nami

mMedia Warszawa Sp. z o.o.
03-984 Warszawa
ul. Nowaka-Jeziorańskiego 6 lok. 168
tel. 22 392 74 41
e-mail: biuro@mmedia.waw.pl
http://www.mmedia.waw.pl

Wypożyczamy sprzęt komputerowy na: