projektory wypożyczenia,  projektory warszawa, projektory wynajem, projektory wypożyczalnia, warszawa projektory, wypożyczalnia projektory, wypożyczenia projektory, wypożyczalnia projektorów, wypożyczanie projektory, wynajem projektorów, wynajem projektory, wypożyczalnie projektorów

Acer

P5390W

Rozdzielczość optyczna 1280x800
Kontrast: 3700:1

Jasność: 4000
Moc lampy: 165 W

Panasonic

PT-LB20E

Rozdzielczość optyczna 1024x768
Kontrast: 400:1

Jasność: 1600
Moc lampy: 155 W

Panasonic

PT-LB50NTE

Rozdzielczość optyczna 1024x768
Kontrast: 400:1

Jasność: 2000
Moc lampy: 165 W

Optoma

DAEHHZZ

Rozdzielczość optyczna 1920×1080
Kontrast: 22000:1

Jasność: 4000
Moc lampy: 266 W

Wypożyczalnia Projektorów Warszawa, Wynajem Projektory - Warszawa

  Liczba dni wypożyczenia / Cena za dzień (PLN)*
Efektywna jasność123>3
2000 ANSI XGA 140 100 80 napisz do nas
biuro@mmedia.waw.pl
3000 ANSI XGA / UXGA 150 110 90 napisz do nas
biuro@mmedia.waw.pl
4000 ANSI WXGA / WUXGA 300 220 170 napisz do nas
biuro@mmedia.waw.pl
Prezenter bezprzewodowy 25 20 15 napisz do nas
biuro@mmedia.waw.pl

Przy wypożyczeniu większej liczby sprzętu na dłuższy okres czasu, ceny ustalamy indywidualnie - prosimy o kontakt mailowy: biuro@mmedia.waw.pl lub telefoniczny pod nr tel. 22 392 74 41 (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00).

* Podane ceny to ceny netto wyrażone w PLN, do których należy dodać 23% VAT.

 

Projektor multimedialny to małe, wygodne urządzenie, które po podłączeniu do laptopa umożliwia wyświetlanie filmów, zdjęć lub prezentacji na dużym ekranie projekcyjnym.

W ofercie naszej firmy posiadamy projektory do wszelkiego rodzaju zastosowań, o mocy lamp od 2000 ANSI do 4000 ANSI.

Projektory 2000 ANSI i 3000 ANSI doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, które mają możliwość zaciemnienia. Do jaśniejszych sal proponujemy projektor 4000 ANSI.

Przed każdym przekazaniem sprzętu, nasi pracownicy dokładnie sprawdzają urządzania, aby upewnić się, że otrzymają Państwo stuprocentowo sprawny sprzęt.

Nasze projektory wypożyczamy w poręcznych torbach. Mogę je Państwo odebrać bezpośredni z naszej firmy lub możemy je Państwu dostarczyć.

Do każdego projektora proponujemy odpowiednio dobrany ekran projekcyjny.
Przy wynajmie zestawu: projektor + ekran projekcyjny 180 x 180 cm lub 200 x 200 cm, za ekran pobieramy jedynie symboliczną opłatę 50 zł netto.

Na Państwa życzenie do zamówienia możemy bezpłatnie dołączyć stolik pod projektor.

Co wchodzi w skład zestawu?

Jak złożyć zamówienie?

W celu złożenia zamówienia poprosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@mmedia.waw.pl z następującymi informacjami:

Koszt transportu (dostawa i odbiór sprzętu) wyceniamy indywidualnie w zależności od miejsca dostawy.

Po otrzymaniu zamówienia, przesyłamy Państwu fakturę pro forma. Po dokonaniu płatności, przekazujemy Państwu sprzęt w ustalonym terminie.

Jak złożyć zamówienie przez osobę prywatną?

W przypadku wypożyczenia sprzętu przez osobę prywatną pobieramy kaucję zabezpieczającą.

Wysokość kaucji ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju wypożyczanego sprzętu.

W celu złożenia zamówienia poprosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@mmedia.waw.pl z następującymi informacjami:

Umowę, potwierdzenie wpłaty kaucji oraz paragon przekazujemy Państwu razem z wypożyczanym sprzętem.

Projektory - wynajem czy kupno?

Wielu z naszych klientów zadaje sobie to pytanie. Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw często dochodzą do wniosku, że wynajem projektorów jest opcją:

1. łatwiejszą

Nasza wypożyczalnia projektorów działa ekspresowo. Dzięki tej usłudze znika konieczność robienia researchu, porównywania sprzętów itp.

2. często tańszą

Proponujemy atrakcyjne warunki cenowe.

3. wygodniejszą

Dobór wyposażenia, ułatwiającego posługiwanie się projektorem? O to także zadbamy! W efekcie nasi odbiorcy nie muszą w ostatniej chwili szukać takiego rozwiązania, jak np. ekran projekcyjny.

Wypożyczanie projektorów - kiedy warto rozważyć takie rozwiązanie?

Projektor jest pomocą audiowizualną, która sprawia, że dana prezentacja, szkolenie czy inne przedsięwzięcie jest bardziej angażujące i w większym stopniu skupia uwagę uczestników wydarzenia.

Kto decyduje się na wynajęcie projektorów?

Wypożyczalnia projektów to opcja, z którego korzystają osoby odpowiedzialne za organizację wystaw, wernisaży, szkoleń, konferencji, targów oraz wielu innych eventów. Często zakup takiego sprzętu na pojedyncze wydarzenie jest po prostu nieopłacalny. Wynajem projektorów pozwala oszczędzić pieniądze i szybko zatroszczyć się o dostęp do profesjonalnego sprzętu.

Co oferuje nasza wypożyczalnia projektorów?

Dbamy o to, żeby Klienci, którzy wybierają współpracę z nami, otrzymali zaawansowany sprzęt o satysfakcjonujących parametrach. Wiemy, że nie każdy orientuje się w ustawieniach takich urządzeń. U nas również takie osoby mogą czuć się pewnie, bo zadbamy za nie, by dostarczone rozwiązanie gwarantowało perfekcyjne wyświetlanie wybranych przez Ciebie materiałów.

Wypożyczalnia, oferująca projektory, musi mieć w swoich szeregach ekspertów, znających się na kwestiach technicznych. Nasza załoga z przyjemnością udzieli informacji o konkretnym sprzęcie oraz zadba o to, byś mógł w komfortowy sposób zadbać o jego obsługę.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Nie musisz wydawać firmowych pieniędzy na sprzęt, który jest Ci potrzebny jednorazowo lub jedynie kilka razy w roku. Jako wypożyczalnia projektorów, oferujemy wypożyczenie wynajem projektora wysokiej klasy.
  • Nasz sprzęt pomoże Ci w profesjonalny i ciekawy sposób poprowadzić szkolenie, konferencje, eventy, targi, wystawy, prezentacje i spotkania biznesowe.
złóż zamówienie
Każde zamówienie potwierdzamy e-mailem zwrotnym, aby mieli Państwo pewność, że je otrzymaliśmy.
Jeśli mają państwo pytania dotyczące wypożyczenia sprzętu komputerowego lub multimedialnego (komputery, laptopy, notebooki, ekrany plazmowe i LCD, ekrany ramowe, ekrany rozkładane, plazmy, kamery, nagłośnienie, kolumny, wzmacniacze, mikrofony, projektory, ekrany projekcyjne, skanery, drukarki, DVD i inne) to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Jesteśmy gotowi wypożyczyć, dostarczyć i zainstalować potrzebne Ci urządzenia oraz zapewnić wsparcie techniczne w trakcie
trwania organizowanej przez Twoją firmę imprezy, szkolenia lub konferencji. Sprawdź nasze niskie Ceny i atrakcyjne Promocje.

Wypożyczanie sprzętu komputerowego oferujemy zarówno podmiotom gospodarczym, jak i osobom fizycznym.

W przypadku podmiotów gospodarczych możemy poprosić o przesłanie mailem skanu następujących dokumentów:
NIP, Regon, aktualny odpis z KRS, wpis do ewidencji działalności gospodarczej oraz o wpłacenie kaucji zabezpieczającej w wysokości
wartości rynkowej wypożyczanego sprzętu.

Klient ponosi pełną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt w okresie trwania wypożyczenia.

W przypadku wynajmu sprzętu przez osoby prywatne, wymagane jest wpłacenie kaucji zabezpieczającej w wysokości wartości rynkowej wypożyczanego sprzętu. Po zwrocie sprawnego sprzętu, oddajemy wpłaconą kaucję.

Klient ponosi pełną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt w okresie trwania wypożyczenia.

Skontaktuj się z nami

mMedia Warszawa Sp. z o.o.
03-984 Warszawa
ul. Nowaka-Jeziorańskiego 6 lok. 168
tel. 22 392 74 41
e-mail: biuro@mmedia.waw.pl
http://www.mmedia.waw.pl

Wypożyczamy sprzęt komputerowy na: